مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

در مقاله قبل ایده هایی که باعث زیباتر شدن دکوراسیون محل زندگی شما می شود را ارائه کردیم. در این مقاله سعی می کنیم در ادامه مقاله یاد شده، نکات و جزئیات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم تا به بهترین شکل به طراحی دکوراسیون منزل خود بپردازید.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده

طراحی دکوراسیون فوق العاده

راحتی و آرامش

ممکن است شما شیک ترین مبلمان یا صندلی را در ویترین فروشگاه پسند کنید، اما محصول مورد نظر شما راحتی کافی در هنگام استفاده نداشته باشد و به پشت شما آسیب برساند. پیشنهادی که طراحان داخلی می کنند این است که صندلی ها را تست کنید و ابعاد مناسب قد خود را برگزینید و آرامش را هنگام نشستن به خود هدیه دهید. به کارگیری دکوراسیون روستیک در خانه، آرامش فراوانی با خود به همراه خواهد داشت.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده - راحتی و آرامش

خرید حضوری برای انتخاب فرش یا قالیچه

بعضی از افراد چون زمان کافی برای خرید ندارند، به صورت اینترنتی و آنلاین به خرید می پردازند. اما در صفحه نمایش کامپیوتر رنگ ها واضح نیستند، بطور مثال ممکن است رنگ صورتی قرمز دیده شود. همچنین در انتخاب فرش ممکن است بافت فرش متفاوت از آنچه انتظارش را داشتید باشد.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده - خرید حضوری برای انتخاب فرش یا قالیچه

تغییر چیدمان و وسایل برای تنوع

فضای اطراف خود را به طور مداوم تغییر دهید همان گونه که زندگی شما در حال تغییر می باشد، به یاد داشته باشید که محل زندگیتان همیشه باید در حال تکامل باشد. خانه شما باید یک مکان راحت و سرشار از آرامش باشد.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده - تغییر چیدمان و وسایل برای تنوع

استفاده از پرده برای آویزان کردن نقاشی

به جای آویختن یک نقاشی بر روی یک دیوار سفید، از یک پرده به عنوان زمینه نقاشی استفاده کنید. پرده ها یک انرژی خاص و آرامش بخش ایجاد می کنند و نمای نقاشی شما را دو چندان خواهند کرد.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده استفاده از پرده برای آویزان کردن نقاشی

ترکیب مبلمان عتیقه با ساختاری مدرن

مبلمان به سبک قدیمی و عتیقه با پارچه های رنگارنگ از قرن 21 ترکیب و ساخته شده اند. این پارچه های مدرن با تنوع رنگ فراوان، نمایی با طراوت و جدید به مبلمان و صندلی های قدیمی می بخشد. این کار به شما کمک می کند با استفاده از ترکیب دکوراسیون روستیک و دکوراسیون مدرن، زیبایی را میهمان خانه خود کنید.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده - ترکیب مبلمان عتیقه با ساختاری مدرن

اضافه کردن خز مصنوعی

استفاده از خز مصنوعی روشی لوکس برای اضافه کردن عمق و تنوع به فضا شده است. اریین گیتس طراح داخلی می گوید: اگر به یک فضا نگاه کنید و همه چیز مرتب و تر و تمیز باشد، دلتان می خواهد وسایلی که پر زرق و برق و دلپذیر هستند را داشته باشید و با این کار فضای بهتری ایجاد می کنید.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده - اضافه کردن خز مصنوعی

استفاده از تکنولوژی

زندگی کردن طراح مورد نظر شما در شهری دیگر به این معنا نیست که نمی توانید با یکدیگر کار کنید. شما می توانید با استفاده از اینترنت و تکنولوژی دکوراتورهای مختلف و مورد نظر خود را در سرتاسر کشور پیدا کنید و به صورت مجازی از راهنمایی های آنان بهره ببرید.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده - استفاده از تکنولوژی

قرارگیری وسایل متناسب با فضا

بهترین راه برای ایجاد تعادل در اگر شما هزینه مورد نیاز برای تهیه وسایل مورد نیاز برای قسمت های مختلف خانه را دارید درنگ نکنید. همانطور که تام فیلیکا طراح دکوراسیون توصیه میکند، یک اتاق خواب بدون تخت زیبا نخواهد بود، یک اتاق نشیمن بدون مبل بدون جلوه خواهد بود و یک اتاق نهارخوری بدون میز نهارخوری نام ناهارخوری نخواهد داشت

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده - قرارگیری وسایل متناسب با فضا

انتخاب مراکز خرید

مراکز خریدی که مسیر راحتی دارند را پیدا کنید و تمامی مبلمان خود را از یک فروشگاه خریداری کنید. این کار باعث می شود مبلمان خود را با دیدی بازتر انتخاب کنید.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده - انتخاب مراکز خرید

مقیاس مناسب برای انتخاب مبلمان

انتخاب ابعاد مناسب برای خرید مبلمان بسیار ساده است، به گونه ای که یک اتاق بزرگ باید مبلمان بزرگ داشته باشد، یک اتاق متوسط باید مبلمان متوسط داشته باشد.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده - مقیاس مناسب برای انتخاب مبلمان

در مقاله فوق سعی کردیم مسائلی که موجب راحتی شما برای طراحی دکوراسیون مناسب محل زندگی تان است، بیان کنیم. همچنین به انتخاب وسایل متناسب با فضای منزل شما پرداختیم تا با استفاده از این نکات فضایی زیبا و دل نشین را در محل زندگی خود ایجاد نمایید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.