مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

بعضی مواقع دانستن بعضی از اصول به شما کمک می نماید که یک طراحی داخلی بسیار زیبا داشته باشید. اما بعضی از اصول در طراحی دکوراسیون داخلی خیلی واضح قابل رویت نیستند.

در این مقاله سعی داریم که به شما عزیزان مواردی را نشان دهیم که بیشتر خبرگان طراحی دکوراسیون داخلی آنها را به کار می گیرند. با استفاده از این اصول، تغییرات اساسی در جلوه دکوراسیون داخلی منزل شما عزیزان ایجاد می گردد.

نکاتی برای ایجاد دکوراسیون داخلی خاص و هیجان انگیز

نکات طراحی دکوراسیون داخلی فوق العاده

نیاز به مبلمان بزرگ تر در اتاق کوچک

مبلمان کوچک در اتاق کوچک سبب می گردند که همه چیز بسیار کوچک جلوه نماید. این در حالی است که با استفاده از مبلمان و راحتی سه تا پنج نفره در اتاق پذیرایی یا یک تخت خواب بزرگ در اتاق خواب باعث خواهیم شد که زیبایی و بزرگی اثاثیه منجر به بزرگ تر جلوه دادن فضای مورد نظر ما خواهد شد.

عدم نیاز به کاناپه و سوفا در برخی دکوراسیون ها

این اتاق پذیرایی بدون استفاده از کاناپه و سوفا به نظر کامل می آید. اگر به لابی های هتل، بار یا رستوران ها دقت کنید در همه آن ها از کاناپه استفاده نشده است. با استفاده از چند صندلی بسیار شیک و زیبا به همراه میز جلو مبلی مدرن می توان فضایی بسیار شیک و کامل را ایجاد کرد.

نکاتی برای ایجاد دکوراسیون داخلی خاص و هیجان انگیز

استفاده از اسباب و اثاثیه سفارشی

مبلمان،راحتی، لوستر، میز و هر آنچه که در یک خانه موجود است می تواند به صورت سفارشی ساخته شود. می توان گفت که تمامی تولیدکنندگان اسباب خانه و طراحان دکوراسیون داخلی می تواند وسایل سفارشی و خاص شما را بسازند و فقط شما نیاز دارید که محصول سفارشیتان را به طور کامل با اندازه های واقعی متناسب با فضای خود سفارش دهید. استفاده از وسایل ساخته شده از چوب و به کارگیری دکوراسیون روستیک در ساخت وسایل خانه شما منجر به خاص بودن منزل شما خواهد شد.

طراحی باز و نوین در منزل

در طراحی های نوین بیشتر به دنبال این هستند که دیوارها را از فضای داخلی خانه حذف نمایند ولی پیش از اینکه به دنبال حذف دیوارهای داخلی در دکوراسیون داخلی باشید، باید شلوغی حاصله در اثر حذف این دیوارها را تصور کنید. می بایست تصمیم درستی در ارتباط با حذف دیوارها بگیرید تا زیبایی خانه خود را دو چندان نمایید.

انتخاب درست رنگ در دکوراسیون داخلی

رنگ ها تحت تاثیر نور و میزان روشنایی می توانند تغییر نمایند. تناژهای رنگی در مکان های مختلف جلوه ای متفاوت خواهند داشت. این موضوع را در نظر داشته باشید که رنگ های تیره تر فضا را کوچک تر جلوه خواهند داد و رنگ های روشن سبب بزرگ تر دیده شدن فضا خواهند شد.

اتاق خواب متفاوت با استفاده از تلفیق

نکاتی برای ایجاد دکوراسیون داخلی خاص و هیجان انگیز

یک اتاق خواب عالی اتاق خوابی است که از هنر تلفیق ایجاد شده باشد. برای داشتن یک اتاق خواب پر انرژی و متفاوت از تلفیق رو تختی های مختلف استفاده نمایید. اگر به دنبال اتاق خوابی به سبک مدرن هستید می توانید از ترکیب خطوط و رنگ های زیبا استفاده نمائید. برای مثال در این اتاق خواب که بسیار پر انرژی، متفاوت و زیباست از کف پوش منظم و متوازن استفاده شده است. رو تختی این ست خواب دارای تلفیق رنگهای گرم می باشد که در کنار کنسول سفارشی و پاتختی منحصر به فرد، گرما و زیبایی خاصی به این اتاق خواب بخشیده است.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد