مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین ایده ها برای طراحی دکوراسیون، استفاده از دکوراسیون روستیک در سبک مدرن زندگی و ایجاد دکوراسیون روستیک مدرن می باشد.

دکوراسیون روستیک مدرن - به کارگیری پنچره های بزرگ

ایده اصلی در ساخت دکوراسیون روستیک مدرن، داشتن خانه ای با چشم انداز کاملا باز، مبلمان مدرن و استفاده از تجهیزات برگرفته شده از دل طبیعت است که با ذوق و قریحه یک معمار توانا به صورت طبیعی ایجاد گردیده اند. رنگ بندی در دکوارسیون روستیک مدرن بسیار ساده و یک دست می باشد و استفاده از پنجره های بزرگ در خانه ها باعث می شود فضای زیبای بیرون در داخل خانه احساس شود و حس داشتن طبیعت در داخل خانه القا گردد. سبک دکوارسیون روستیک مدرن، زیبایی و لطافت بدون تشریفات و راحتی زندگی مدرن را به صورت همزمان دارد.

استفاده از چوب و سنگ در سبک دکوراسیون روستیک مدرن

مهمترین فاکتور در دکوراسیون روستیک مدرن استفاده از چوب و سنگ می باشد. اگر شما خانه بسیار قدیمی دارید که می خواهید سبک روستیک مدرن را در آن پیاده نمائید فقط لازم است که سعی کنید عواملی که در دکوراسیون داخلی شما نشان می دهد منزل شما گذر زمان را به خود دیده است را به خوبی حفظ کنید. برای مثال دیواری که از سنگ های بسیار قدیمی ساخته شده است نشان دهنده گذر زمان است بنابراین آن را برای جلوه دکوراسیون منزل خود نگه دارید. اگر شما خانه ای را به تازگی ساخته اید لازم است که از تیرک های چوبی در دکوارسیون خانه استفاده نمایید و یا یک شومینه ی سنگی در خانه تعبیه نمائید. دکوراسیون روستیک مدرن هیچگاه پنجمین دیوار –سقف- را فراموش نمی کند. سقف خانه یا باید به صورت شیب دار باشد (مدل کلیسائی) یا باید توسط تیرکهای چوبی مزین شده باشد تا احساس دکوراسیون روستیک مدرن را برای ما بیافریند.

سبک دکوراسیون روستیک مدرن - استفاده از چوب و سنگ

عکس زیر نمایانگر یک اتاق خواب با سقف شیب دار است که از چوب ساخته شده و دیوار سنگی طراحی شده در آن کاملا بر اساس دکوراسیون روستیک مدرن می باشد.

دکوراسیون روستیک مدرن - استفاده از سنگ و چوب و سقف شیبدار

اگر شما سقف تمام چوب شیب دار(کلیسائی) ندارید اصلا نگران نباشید. شما می توانید از تیرکهای چوبی برای دکور کردن سقف خود همانند عکس زیر استفاده نمائید.

دکوراسیون روستیک مدرن - استفاده از چوب در سقف

استفاده از چوب فقط برای دکورسازی داخلی نیست بلکه می تواند از چوب همانند عکس زیر به عنوان یک عامل بسیار گیرنده و جذاب برای طراحی بیرون ساختمان نیز استفاده کرد.استفاده از چوب فقط برای دکوراسیون داخلی نیست بلکه می تواند از چوب همانند عکس زیر به عنوان یک عامل بسیار گیرنده و جذاب برای طراحی بیرون ساختمان نیز استفاده کرد.

دکوراسیون روستیک مدرن - استفاده از چوب در نمای ساختمان

کاربرد پارچه های ساده در سبک دکوراسیون روستیک مدرن

جنبه طبیعی دکوراسیون روستیک مدرن را می توان از مدل مبلمان، پارچه های کتانی بکاررفته در مبلمان و تخت خواب، فرش و قالیچه درک کرد. در حقیقت در دکوراسیون روستیک مدرن، پارچه های ساده و بدون هیچ گونه نقش و نگار بسیار پر کاربرد می باشند. در صورتی که این سبک دکوراسیون را دوست دارید می بایست اسباب و اثاثیه خانه خود را به سبک ساده و بسیار طبیعی نگه دارید. می توانید رو بالشتی ها و رو مبلی های خود را از کتان، پارچه های کنفی، گونی و یا پوست حیوانی درست نمائید.

عکس زیر نمایانگر استفاده لز پوست گاو و مبلمان عدسی رنگ می باشد

دکوراسیون روستیک مدرن - استفاده از پارچه و پوست گاو

استفاده از پوست گاو در این سبک در این تصویر نشان داده است زیرا باعث می شود که احساس طبیعی بودن محیط زندگی را بیشتر نشان دهد. پوست گاو بسیار مقاوم است و به سختی خراب می شود.

دکوراسیون روستیک مدرن - استفاده از پوست گاو

استفاده از پشم گوسفند می تواند به عنوان گزینه دیگر برای داشتن طراحی دکوراسیون داخلی روستیک باشد که می توانید نمونه آن را در عکس زیر مشاهده نمائید.
دکوراسیون روستیک مدرن - استفاده از پشم گوسفند

اتاق و چشم انداز آن در سبک دکوراسیون روستیک مدرن

طراحی پنجره در ابعاد بزرگ، یک عامل بسیار مهم در نشان دادن سبک روستیک مدرن می باشد. در حقیقت این عامل جزو معدود عواملی است که هم طراحان سبک روستیک و هم طراحان داخلی سبک مدرن نسبت به آن حساس هستند و سعی می کنند آن را رعایت کنند. خانه های سبک مدرن، خانه های دلباز با نور زیاد می باشند که این نیاز باعث می شود پنجره ها تا جایی که ممکن است بزرگ طراحی گردند. در سبک دکوراسیون روستیک، این تمایل وجود دارد که محیط داخلی بسیار نزدیک به محیط طبیعی بیرون باشد، پس ایجاد پنجره های بزرگ باعث می گردد که فضای خارجی به فضای داخلی خانه نزدیک شود.

دکوراسیون روستیک مدرن - به کارگیری پنجره های بزرگ

نظر شما درمورد بیدار شدن در دل طبیعت چیست؟

دکوراسیون روستیک مدرن - به کارگیری پنجره های بزرگ

مبلمان و تجهیزات مدرن در سبک دکوراسیون روستیک مدرن

چارچوب کلی سبک دکوراسیون روستیک مدرن، به کار گیری جذابیت و گرمای سبک روستیک و راحتی و سادگی سبک مدرن می باشد. بنابراین وسایل داخلی منزل مانند مبلمان و تخت و سایر اثاثیه بهتر است به سبک مدرن انتخاب شود.

دکوراسیون روستیک مدرن - آشپرخانه مدرن

انتخاب لوازم چرمی و چوبی برای سبک دکوراسیون روستیک مدرن بسیار مناسب می باشد. برای طراحی آشپزخانه به سبک دکوراسیون روستیک مدرن بهتر است از بروز ترین وسایل استفاده شود. همچنین منظم بودن و به خط بودن طراحی دکوراسیون می تواند به زیبایی آن بیفزاید.

دکوراسیون روستیک مدرن - نظم آشپزخانه

فقط به دلیل اینکه شما خانه با سبک روستیک دارید بدان معنا نیست که باید وسایلتان هم سبک روستیک باشد.

دکوراسیون روستیک مدرن - صندلی های چرم و وسایل مدرن

رنگ بندی در سبک دکوراسیون روستیک مدرن

استفاده از رنگ ها در دکوراسیون روستیک مدرن محدود می باشد. ممکن است بخواهیم رنگهای متفاوت و یا کاغذ دیواری برای رنگ کردن دیوار بکار بگیریم اما این طراحی ها به دکوراسیون روستیک مدرن تعلق ندارد. در حقیقت برای پیاده سازی سبک دکوراسیون مدرن بیشتر دیوار ها را کاملا سفید نگه می دارند و آن را با مصالح طبیعی مثل چوب و یا سنگ مزین می نمایند.

دکوراسیون روستیک مدرن - استفاده از رنگ سفید برای دیوار

دکوراسیون روستیک مدرن - رنگ های محدود

لزوم طراحی شومنیه در دکوراسیون روستیک مدرن

سبک دکوراسیون روستیک مدرن نمایانگر آرامش و سادگی است. این حس با داشتن یک شومینه می تواند به طور کامل ایجاد شود. می توانید از بین شومینه های سنگی سبک روستیک و یا شومینه های چوبی سبک مدرن یک مورد را انتخاب نمائید. هیچ فرقی نمی کند که شما کدام مدل را انتخاب میکنید و شومنیه شما چه طراحی دارد، بلکه این اهمیت دارد که بتوانید از زیبایی سوختن چوب در خانه که نمایانگر حس و جلوه طبیعت است استفاد نمائید.

دکوراسیون روستیک مدرن - استفاده از شومینه

دکوراسیون روستیک مدرن - استفاده از شومینه

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد