معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

قبل از طراحی دکوراسیون اتاق خواب مسلما در ابتدا موارد ضروری همچون تخت خواب، ملحفه ها، چراغ سقفی و کمد بررسی و انتخاب می شوند. نکته ای که ممکن است از قلم انداخته باشید ایجاد مکانی برای قرار دادن لوازم قبل خواب مانند مجلات، کتاب ها، لوسیون ها و ... است و وجود یک یا دو پاتختی دکوراسیون شما را تکمیل خواهد کرد.

پاتختی های بدون پایه و دیواری طرحی مدرن را در اتاق خواب شما پیاده می کنند و در عین حال فضای کمتری را اشغال خواهند کرد. علاوه بر این طراحی و پیاده سازی آن ها بسیار راحت خواهد بود. در ادامه ایده هایی از این نوع پاتختی ها را بررسی می کنیم.

پاتختی دیواری

ایده های پاتختی دیواری

پاتختی دیواری مینیمال

طراحی پاتختی دیواری چوبی با نمایی ساده، برای قرار دادن چراغ مطالعه و سایر لوازم شما نمونه ای مناسب است. در فضای خالی زیر آن می توانید مجموعه ای از کتاب های خود را قرار دهید.

پاتختی دیواری مینیمال

پاتختی دیواری جعبه ای

پاتختی های جعبه ای با قابلیت ساخت و نصب آسان، می توانند ایده ای جذاب برای قرارگیری لوازم قبل خواب باشند. همچنین فضای داخلی آن ها محلی برای ذخیره سازی سایر لوازم شما خواهد بود.

پاتختی دیواری جعبه ای

پاتختی و کمد کوچک دیواری

طراحی پاتختی دیواری به شکل کمد، می تواند یک سبد پارچه ای یا حصیری را در خود جای دهد و همچنین در قسمت بالای آن فضای کافی برای قرارگیری لامپ و سایر لوازم وجود دارد.

پاتختی و کمد کوچک دیواری

پاتختی دیواری روستیک

شلف چوبی با جلوه ای طبیعی و بست های فلزی، الهام گرفته از سبک روستایی است. سبد حصیری در زیر آن تکمیل کننده این طرح زیبا است.

پاتختی دیواری روستیک

پاتختی کشویی

یک پاتختی دیواری به همراه کشوها با اشغال کمترین فضا، می تواند بهترین گزینه برای قرارگیری لوازم شب شما باشد.

پاتختی کشویی دیواری

پاتختی دیواری به شکل شلف

اگر در اتاق خواب خود فضای کافی برای قرار دادن قفسات بزرگ و کتابخانه ندارید، این طرح از پاتختی با طبقات کوچک تا حدی نیاز شما را بر طرف خواهد کرد.

پاتختی دیواری به شکل شلف

پاتختی دیواری روستیک صنعتی

یک تخته ضخیم از چوب گردو با نمایی قدیمی و بست های فلزی به شکل لوله، سبکی خاص و طرحی روستایی و در عین حال صنعتی را رقم می زند.

پاتختی دیواری روستیک صنعتی

پاتختی دیواری ساده و مدرن

یک قفسه کوچک و ساده می تواند در هر گوشه ای از تخت شما قرار بگیرد. در نمونه فوق قفسه شب دیواری فقط به اندازه ساعت و سایر لوازم کوچک است اما وجود آن کاربردی خواهد بود.

پاتختی دیواری ساده و مدرن

پاتختی و قفسه دیواری با یک پایه

در صورت کمبود جا و یا تکمیل بودن دکوراسیون اتاق خواب، می توانید از یک قفسه چوبی تک پایه برای قراردادن یک گلدان کوچک و کتاب مورد علاقه تان استفاده کنید.

پاتختی و قفسه دیواری با یک پایه

ترکیب چوب و مس برای پاتختی دیواری

ساخت یک قفسه دیواری با ترکیبی از چوب و مس، طرحی ارزشمند و در عین حال روستیک را رقم می زند که در اتاق خواب جلوه ای دو چندان خواهد داشت.

ترکیب چوب و مس برای پاتختی دیواری

چراغ خواب و پاتختی دیواری

یک پاتختی دیواری می تواند با کمی خلاقیت به یک چراغ خواب دو کاره تبدیل شود. برای ایجاد این طرح به راحتی می توان یک لامپ را درون قفسه کار گذاشت.

چراغ خواب و پاتختی دیواری

پاتختی چوبی کلاسیک

برای یک شلف دیواری بزرگ ایجاد طرح x در دو طرف آن، نمایی زیبا و کلاسیک را در کنار تخت شما رقم می زند.

پاتختی چوبی کلاسیک

پاتختی دیواری در کنار پریز برق

قرار دادن پاتختی در کنار پریز برق می تواند فضای داخلی آن را به ایستگاه شارژ برای تلفن همراه و سایر لوازم الکترونیکی شما تبدیل کند.

پاتختی دیواری در کنار پریز برق

در مقاله بالا ایده هایی متنوع از پاتختی های دیواری را بیان کردیم که طرحی کاربردی و در عین حال جذاب برای کنار تخت شما می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید