مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

همه ما به دنبال این هستیم که در خانه ای زندگی کنیم که محیط امنی برای زندگی باشد. محیط آرامش بخشی که ما را از بالا و پایین های زندگی دور نگه دارد. دست یابی به دکوراسیونی که روح دکوراسیون روستیک در آن جاری باشد کار سختی نمی باشد. فقط کافی است که با استفاده از این پنج شیوه خانه ای را به وجود بیاورید تا بتوانید به راحتی لیوان چای خود را در حالی بر روی کاناپه تکیه داده اید و کتاب مورد علاقه یتان را مطالعه می نمایید لذت ببرید.

اضافه نمودن قفسه و پارچه های منحصر به فرد

ایده های دلنشین نمودن دکوراسیون منزل

ایجاد فضای خاص در کنار پنجره

شما می توانید از محیط دنج و زیبای کنار پنجره به عنوان یک نقطه مهم در خانه خود بهره مند گردید. با استفاده از یک نشیمن بسیار زیبا در این دکوراسیون داخلی و یا طراحی یک نشیمن بسیار منحصر به فرد، می توانید هم از فضای ایجاد شده به عنوان قفسه در کنار پنجره بهره مند گردید و هم زیبایی دکوراسیون داخلی خود را به اندازه شگفت انگیزی تحت تاثیر قرار دهید. استفاده از کوسن های نرم باعث می گردد که این نشیمن دنج تر جلوه نماید.

ایجاد فضای خاص در کنار پنجره

استفاده از فضای پرت خانه

از فضاهای پرت خانه بهترین استفاده را ببرید. برای مثال می توان در این خانه از فضای موجود بالای گاراژ استفاده نموده و این فضای بدون استفاده را با استفاده از هنر دکوراسیون روستیک به یک محیط بسیار دنج و منحصر به فرد که هر فردی دوست دارد وقتش را در آنجا بگذراند تبدیل نماییم. استفاده از یک تخت خواب باریک و بدون لبه سبب می گردد که استفاده از این فضا آسانتر گردد. به کارگیری لامپ های دیواری و ترکیب رنگی گرم سبب می گردد که این دکوراسیون داخلی بیشتر به دکوراسیون روستیک نزدیک گردد.

استفاده از فضای پرت خانه

ایجاد یک محیط دنج به عنوان کتابخانه

هر گوشه خالی خانه در هر قسمتی می تواند به یک محیط دوست داشتنی و دنج تبدیل گردد. فقط کافی است که هنر دکوراسیون روستیک را در این بخش های خانه بکار بگیرید. فقط کافی است یک کاناپه دسته دار به همراه یک آباژور ایستاده در این بخش خانه استفاده نمائیم. استفاده از ترکیب رنگی گرم سبب می گردد که این بخش دنج خانه روستیک تر متجلل شود. استفاده از یک گلیم بسیار ساده و زیبا که با دکوراسیون روستیک همسویی دارد سبب گرم تر دیده تر شدن این بخش می گردد. در پایان برای اینکه دکوراسیون داخلی این بخش تکمیل گردد حتما از یک تابلوی هنری برای تکمیل این بخش روستیک استفاده نمائید.

ایجاد یک محیط دنج به عنوان کتابخانه

اضافه نمودن قفسه و پارچه های منحصر به فرد

قسمت نشیمن هر خانه یکی از بخش های خانه می باشد که بیشترین استفاده را در هر خانه دارد. برای اینکه این بخش را دنجتر بسازیم بهتر است که مقداری منسوجات و طبقات چوبی استفاده نماییم و دکوراسیون داخلی این بخش را با استفاده از این محصولات تکمیل کنیم. استفاده از میز جلو مبلی پارچه ای عثمانی سبب می گردد که این محیط بسیار گرم تر جلوه نماید. در عین حال می توانید از طرح پارچه ای استفاده نمائید که بسیار مطلوب و دلخواه است و بر زیبایی دکوراسیون روستیک در این دکوراسیون داخلی می افزاید. استفاده از کتابچه هایی که داستان سفرها و تجربیات خاص زندگی شما را نمایش بدهد سبب می گردد که این فضای دکوراسیون داخلی بسیار لذت بخش تر و خاطره انگیزتر نمایش پیدا کند.

اضافه نمودن قفسه و پارچه های منحصر به فرد

ایچاد یک محل مناسب جهت پیرایش

اگر در سرویس بهداشتی شما جایی برای محل آرایش و پیرایش ندارد به راحتی شما می توانید این بخش را در فضای خود ایجاد نمایید. یک صندلی پارچه ای راحت که دارای طرح پارچه بسیار منحصر به فرد است را در کنار یک میز کوچک قرار دهید و بر روی این میز زیبا یک گلدان گل و یک چراغ رومیزی کوچک قرار دهید. می توانید با استفاده از تابلوهای هنری، روح دکوراسیون روستیک را در این بخش کوچک جاری نمائید.

ایچاد یک محل مناسب جهت پیرایش

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.