مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

آشپزخانه یکی از کلیدی ترین بخش های خانه بوده و طراحی دکوراسیون روستیک در آن، به زیبایی هرچه بیشتر خانه کمک خواهد کرد.

دکوراسیون روستیک آشپزخانه

دکوراسیون روسیتک تبدیل به سبک مورد توجه و محبوبی در این دوران شده است. در طراحی دکوراسیون روستیک، طراح نمونه های مختلف و متعددی را پیش روی خود می بیند که در تمامی آنها طراحی های قدیمی و یا سنتی و حتی مواردی که به طور کلی از مدل های سنتی الهام گرفته اند وجود دارد. البته با وجود اینکه طراحی دکوراسیون روستیک از تنوع گسترده ای برخوردار می باشد، می توان گفت که برخی طراحی های برجسته و خاص در طراحی دکوراسیون روستیک آشپزخانه به سبک مدرن وجود دارد که از شهرت بالایی برخوردار بوده و می تواند درانتخاب مدل آشپزخانه دلخواه شما بسیار مفید باشد. در اینجا تعدادی از این طراحی ها و سبک ها برای شما به اختصار توضیح داده می شود که می تواند راهنمای خوبی در انتخاب کابینت و دکور و حتی وسایل داخل آشپزخانه شما عزیزان باشد.

سبک روستیک آمریکایی

مسلما، مشهورترین سبک دکوراسیون روستیک، سبک دکوراسیون روستیک آمریکایی می باشد که برگرفته از خانه های واقع در مزرعه های بزرگ آمریکا می باشد. در دکوراسیون روستیک آمریکایی، آشپزخانه ها به گونه ای طراحی شده اند که خطوط بسیار منظم در نصب کابینت وجود دارد و جلوه می نماید. همچنین استفاده کمتر از دکوری ها  باعث شده این سبک بسیار ساده و زیبا به چشم بیاید و مکان بسیار محبوبی برای جمع شدن خانواده جهت صرف غذا گردد.

دکوراسیون روستیک امریکایی آشپزخانه

یکی از اصولی که در دکوراسیون روستیک فارغ از اینکه چه سبکی می باشد وجود دارد این است که طراحی را به طور قدیمی و سنتی انجام دهیم. برای مثلا می توانیم تمامی وسایل خانه را از مغازه های عتیقه فروشی خریداری نماییم و یا وسایلی را خریداری نماییم که سبک محلی، سنتی و قدیمی دارند و می توانند برای ما نمایی از طرح های سنتی باشند.

طراحی روستیک آمریکایی بسیار منحصربه فرد است زیرا در این سبک از استفاده از طراحی های بسیار متفاوت و یا رنگ های بسیار خودنما کاملا دوری می شود. در این سبک، کابینت ها به میزان لازم طراحی می گردد و رنگ آمیزی آنها به سمت رنگهای روشن مانند سفید، رنگ های طوسی بسیار روشن و یا خاکی می باشد. تعداد کم کابینت ها و کم بودن میزان استفاده از دکوری باعث شده که سبک دکوراسیون روستیک آمریکایی متفاوت جلوه نماید. همچنین استفاده از رنگ های روشن و یکسان باعث سادگی این سبک دکوراسیون شده است.

سبک روستیک اروپایی

برخلاف سبک روستیک آمریکایی که یک سبک کاملا مشخص با جزئیات نسبتا یکسان می باشد، به دلیل سبک ها و روش های خاص مربوط به کشورهای مختلف محدوده جغرافیایی اروپا نمی توان گفت که چه مدل طراحی دقیقا می تواند نشان دهنده سبک دکوراسیون روستیک اروپایی باشد. با این حال، مواردی هست که می تواند در دکوراسیون روستیک اروپایی به عنوان پایه های اصلی این سبک دکوراسیون در نظر گرفته شود. استفاده از رنگ های گرم و تیره در طراحی آشپزخانه و کابینت ها بیشتر در سبک روستیک اروپایی به کار می رود و همچنین از آجر و سنگ در طراحی دیوارها و یا کف آشپزخانه استفاده می گردد.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه به سبک روستیک اروپایی

در سبک دکوراسیون روستیک اروپایی شما می توانید از رنگ های گوناگون در انتخاب وسایل آشپزخانه استفاده نمایید. استفاده از گل ها و گلدانهای طبیعی و حتی مواد طبیعی از دامان طبیعت جلوه ای ویژه به این سبک داده است و یکی از ارکان اصلی سبک روستیک اروپایی می باشد.

سبک روستیک اسپانیایی

اگرچه سبک دکوراسیون روستیک اسپانیایی همانند دو سبک ذکر شده برجسته نمی باشد، این سبک بیشتر مناسب افرادی است که به دنبال خلاقیت و تفاوت هستند. همانند سبک روستیک اروپایی، در این سبک از رنگهای بسیار متنوع و رنگارنگ در طراحی کابینت و دکوراسیون داخلی استفاده می شود و از سقف تا کف این آشپزخانه می تواند پر از وسایل آشپزخانه با رنگ های گوناگون باشد.

طراحی دکوراسیون روستیک اسپانیایی آشپزخانه

در سبک روستیک اسپانیایی،از وسایل و دکورهای باز سازی شده استفاده می شود و از فلز به عنوان یک عنصر اصلی در بخش های زیادی از طراحی خود استفاده می نماید. برای مثال استفاده از فلز در نمای دیوار بین کابینت ها و وسایل آشپزخانه نشان دهنده این سبک می باشد. البته استفاده از فلز در سبک روستیک اسپانیایی باید به میزانی باشد که مفهوم کلی دکوراسیون روستیک را در آشپزخانه از بین نبرد.

در این بخش به ویژگی های کلی سه سبک روستیک آمریکایی، روستیک اروپایی و روستیک اسپانیایی پرداختیم. همانطور که در طراحی دکوراسیون آشپزخانه انتخاب های گوناگونی وجود دارد، سبک طراحی آشپزخانه شما بر اساس ترجیحات فردی و یا سلیقه شخصی و یا طبیعتی که در آن قرار گرفته اید می تواند تحت تاثیر قرار گیرد. خوشبختانه، سبک روستیک این قابلیت را دارد که با سلیقه های گوناگون متناسب گردد ولی نکته ای که باید در طراحی سبک روستیک در نظر گرفته شود که به عنوان پایه این سبک به حساب می آید این است که طراحی روستیک یک طراحی سنتی، قدیمی و شیک می باشد. در مطالب آتی به جزئیات بیشتری در طراحی آشپزخانه به روش روستیک خواهیم پرداخت. در صورتی که سوالات بیشتری در رابطه با انتخاب دکوراسیون آشپزخانه خود دارید لطفا با ما تماس حاصل فرمایید.

از محصولات دکوراسیون روستیک لومه بازدید نمایید تا کمی با تولیدات ما آشنا شوید. برای رسیدن به آنچه می خواهید با ما تماس بگیرید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد.