مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

زمانی که در تعطیلات قصد سفر می کنید، ممکن است به سمت دریا حرکت کنید و یا به دیدار دوستان و آشنایان خود در شهرهای دیگر بروید و یا شاید بخواهید همانند بسیاری دیگر، با فاصله گرفتن از محیط شلوغ و پر رفت و آمد شهری، به دل جنگل و فضای باز طبیعت سفر کنید. اگر به دنبال سپری کردن زمان فراغت در دل طبیعت و در زیباترین و آرامش بخش ترین مکان هستید، حتما به کلبه های چوبی طرح روستیک لومه نگاهی بیندازید. کلبه روستیک با طراحی الهام گرفته از طبیعت، محیطی بسیار دوستانه، شگفت انگیز و آرامبخش را برای شما عزیزان برای گذراندن اوقات فراغت فراهم می نماید.

کلبه روستیک | دکوراسیون روستیک کلبه

کلبه روستیک

کلبه روستیک چوبی لومه، خانه ای بسیار رمانتیک برای عزیزانی است که می خواهند از محیط زندگی روزمره خود خارج شوند. شاید این حس فقط زمانی ایجاد شود که شما لذت زندگی در یک خانه بسیار کوچک در دل طبیعت را تجربه می نمائید.

خانه های کلبه ای کوچک، شما را علاقمند به گذراندن اوقات بیشتری در خارج از خانه و در کنار رودخانه در حال ماهیگیری و یا پیاده روی در طبیعت و حتی شب نشینی در کنار آتش خواهد کرد. حالا بعد از گذراندن زمان در محیط بیرون کلبه، نوبت به استراحت شبانه درون کلبه دوست داشتنی می باشد.

این کلبه بسیار کوچک چوبی ایده ای بسیار کامل و زیبا برای گذراندن تعطیلات شما عزیزان می باشد. این خانه با وجود مساحت کم آن، دارای طراحی بسیار کارا و زیبا می باشد بطوریکه 6 نفر به راحتی می توانند شب را در آن بگذرانند.

ویژگی های کلبه روستیک

کلبه روستیک | دکوراسیون روستیک کلبه

این کلبه بسیار کوچک روستیک دارای 13 متر طول و 5 متر پهنا می باشد و برای یک خانواده نسبتا کوچک (حدود 6 نفر) مناسب است.

کلبه روستیک | دکوراسیون روستیک کلبه

البته این خانه دارای حدود 48 متر زیر بنا می باشد و که 10 متر آن در جلوی خانه در قسمت ایوان قرار دارد. این ایوان که فضای نسبتا بزرگی از کل خانه را به خود اختصاص داده، فضایی زیبا و دوستانه را در این کلبه روستیک ایجاد کرده است.

کلبه روستیک | دکوراسیون روستیک کلبه

همانطور که در عکس نیز قابل مشاهده می باشد این ایوان و نشیمن موجود در آن کاملا از چوب ساخته شده است. فضای باز اطراف ایوان سبب شده است که این فضا بسیار بزرگتر جلوه نماید و فضای باز اطراف نیز به فضای داخل خانه اضافه گردد. همچنین سقف چوبی آن که با روشنایی های کوچک مزین شده است بر زیبایی آن افزوده است.

کلبه روستیک | دکوراسیون روستیک کلبه

طراحی فضای ایوان با استفاده از هنر دکوراسیون روستیک و دکوراسیون معاصر انجام شده است و در مبلمان از هنر دکوراسیون روستیک مدرن که مبدع استفاده از استیل در خانه می باشد، استفاده شده است.

کلبه روستیک | دکوراسیون روستیک کلبه

طراحی آشپزخانه بصورت اپن، سبب بزرگتر دیده شدن آشپزخانه و فضای کلبه شده است. طراحی نشیمن در کنار شومینه دیواری سنگی زیبایی و گرمای دکوراسیون روستیک را در این کلبه جاری کرده است.

کلبه روستیک | دکوراسیون روستیک کلبه

همانطور که در عکس قابل مشاهده است، هنر دکوراسیون مدرن روستیک در آشپزخانه بسیار جلوه می نماید. استفاده از وسایل استیل همچون یخچال و گاز در محیط تمام چوب کلبه روستیک سبب جلوه و زیبایی شگفت انگیز این دکوراسیون گردیده است. همچنین استفاده از لوستر چوبی روستیک بر آرامش و زیبایی این فضا افزوده است.

کلبه روستیک | دکوراسیون روستیک کلبه

اتاق خوابی که در طبقه اول وجود دارد در پشت آشپزخانه پنهان شده است که در این عکس می توانید نمایی از این اتاق خواب را مشاهده نمائید. البته در عکس های بعدی فضای داخل این اتاق خواب نمایش داده می شود.

کلبه روستیک | دکوراسیون روستیک کلبه

با این که این اتاق در طبقه اول بنا شده است، همچنان نور خود را از پنجره هایی که در دیوار و سقف این اتاق تعبیه شده اند، دریافت می نماید. طراحی تخت و پا تختی دقیقا بر اساس هنر دکوراسیون روستیک می باشد که آرامش و راحتی را به نمایش می گذارد.

کلبه روستیک | دکوراسیون روستیک کلبه

طراحی این اتاق در کلبه روستیک به گونه ای است که از تمام فضای موجود استفاده بهینه شده است. کشو و دراور موجود در این اتاق در زیر تخت خواب واقع شده و از فضاهای پرت اتاق بصورت بهینه استفاده شده است.

کلبه روستیک | دکوراسیون روستیک کلبه

در طبقه بالای این کلبه روستیک، یک اتاق به صورت مستر طراحی شده است. این اتاق دارای تخت خواب روستیک دو طبقه می باشد که بسیار زیبا و شیک طراحی گردیده است. این اتاق خواب دارای سرویس بهداشتی و حمام می باشد.

کلبه روستیک | دکوراسیون روستیک کلبه

در تصویر اتاق خواب زیر شیروانی را مشاهده می کنید که محلی دنج و بسیار راحت می باشد که برای دوری از شلوغی شهر مناسب می باشد. پنجره های تعبیه شده در دیوارهای این اتاق نور کافی را به داخل اتاق روستیک روانه می نمایند. همچنین کف این اتاق با موکت بسیار زیبا و شیری رنگ پوشیده شده که بر گرمای دکوراسیون روستیک این اتاق خواب افزوده است.

اگر به دنبال گذراندن اوقات فراغت در دل طبیعت هستید و یا از ماندن در خانه های شهری خسته شده اید، به شما پیشنهاد می دهیم که کلبه ای هر چند کوچک در دل طبیعت برای خود اختیار نمائید. در این مقاله گروه دکوراسیون روستیک لومه سعی بر آن داشت که بتواند تمامی زوایای یک کلبه چوبی روستیک را به شما عزیزان معرفی نماید تا نشان دهد که می توان از کوچکترین مکانها برای سکونت در طبیعت و آرامش روح بهره برد. با داشتن خانه ای طراحی شده به سبک دکوراسیون روستیک انرژی بی نظیر طبیعت بر روح محل زندگی شما عزیزان جاری می شود.

 دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد