معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

نقل مکان به اولین آپارتمان کار بزرگی است. در میان این همه هیجان، می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد که هر چیزی را که نیاز دارید در یک خرید سریع به دست آورید، به خصوص اگر آپارتمان فاقد چیزهای اساسی باشد. در نهایت، شما به جایی برای نشستن، خوابیدن و خوردن نیاز دارید!

طراحی داخلی عالی به سبک ها مختلف چه مدرن باشد و چه دکوراسیون روستیک، در یک لحظه اتفاق نمی افتد. بنابراین، حتی اگر برنامه‌ریزی برای خرید لوازم وسوسه‌انگیز باشد، عجله نکنید. در غیر این صورت، ممکن است با آپارتمانی پر از پشیمانی مواجه شوید. در ادامه این مقاله اشتباهاتی که هنگام تزئین اولین آپارتمان خود باید از آنها اجتناب کنید بررسی می کنیم.

5 اشتباهی که هنگام تزئین آپارتمان خود باید از آنها اجتناب کنید

اشتباهات رایج هنگام تزئین اولین آپارتمان

اشتباه شماره 1: خرید یکباره همه مبلمان

در آپارتمانی که فاقد چیزهای اساسی است، به هر چیزی نیاز دارید. کاملاً قابل درک است که بخواهید آن را در اسرع وقت پر کنید. با این حال، رقابت برای خرید تعداد زیادی مبلمان به طور همزمان می تواند یک اشتباه بزرگ و گران باشد.

بهترین کار این است که فهرستی از اقلام اصلی مورد نیاز خود تهیه کنید و آنها را به ترتیب اهمیت خریداری کنید. اگر شدیداً به مبل نیاز دارید، حتماً یک مبل تهیه کنید، اما میز قهوه‌خوری، میزهای کناری، صندلی و هر چیز دیگری را همزمان نخرید. مدتی را به دنبال قطعات مناسب بگذرانید و با توجه به بودجه، خرید کنید.

اشتباه شماره 2: پر کردن خیلی سریع فضا

عجله در انجام کارها می تواند منجر به پشیمانی شود. این امر در تزئینات به همان اندازه موارد دیگر صادق است. این فقط در مورد مبلمان نیست. این احساس در مورد فرش، نورپردازی و لوازم جانبی نیز صدق می کند. تزیین اتاق کمی شبیه چیدن یک پازل است. هر قطعه به گونه ای به هم متصل می شود که ممکن است هنگام شروع کار مشخص نباشد.

بهترین راه برای مقابله با این موضوع این است که قبل از شروع یک طرح تزئینی تهیه کنید. به این ترتیب می توانید قبل از خرج کردن پول، تمام قطعات پازل را کنار هم قرار دهید. شما می توانید بفهمید که به چه مبلمانی نیاز دارید، چه نوع فرشی با آن مبلمان کار می کند، همه انواع نورپردازی که باید داشته باشید و غیره. همچنین به شما کمک می کند تا تعیین کنید چقدر می توانید خرج کنید و کدام موارد باید اولویت داشته باشند.

اشتباه شماره 3: خرید همه لوازم جانبی در یک مکان

یکی از قوانین اصلی دکوراسیون این است که شما نباید همه چیز را یک جا بخرید نه مبلمان و نه قطعاً لوازم جانبی. هر اتاق باید به نظر برسد که در طول زمان توسعه یافته است، و این عملاً غیرممکن است وقتی همه چیز در یک فروشگاه خریداری شود. همچنین، وقتی همه چیز از یک فروشگاه است، واقعاً سبک شما را منعکس نمی کند - فقط نشان دهنده سبک مدیر خرید فروشگاه است.

لوازم جانبی چیزی است که به خانه احساس شخصی می دهد. شاید یک اثر هنری چیزی باشد که در سفر با خانواده پیدا کرده اید یا شاید چیزی باشد که در حین عتیقه فروشی با یک دوست خریداری کرده اید. واقعاً مهم نیست که داستان چیست، تا زمانی که چیزهای خانه شما منعکس کننده زندگی شما و سفری باشد که طی کرده اید.

اشتباه شماره 4: خرید فقط اقلام ارزان

اکثر افرادی که به اولین آپارتمان خود نقل مکان می کنند دارای بودجه کمی هستند و بنابراین به دنبال ارزان ترین چیزها هستند. مطمئناً راه هایی برای تزئین ارزان وجود دارد. با این حال، حتی زمانی که بودجه دارید، مهم است که همچنان به کیفیت فکر کنید، به خصوص برای قطعات اصلی. فقط به این دلیل که اولین مکان شماست به این معنی نیست که نباید چیزهایی را با در نظر گرفتن طول عمر بخرید.

به عنوان مثال، وقتی نوبت به خرید مبل می شود، همیشه باید مبلمانی با بهترین کیفیت را که می توانید بخرید، تهیه کنید. وقتی چیزهایی را خریداری می کنید که کیفیت پایینی دارند، اجتناب ناپذیر است که در آینده ای نه چندان دور نیاز به تعویض داشته باشند. وقتی صحبت از اقلام با قیمت بزرگ می شود، بهترین کیفیتی را که می توانید خریداری کنید. نکته کلیدی این است که بدانید روی چه اقلامی باید پول خرج کنید کنید و در چه مواردی می توانید صرفه جویی کنید. با این اوصاف، همیشه مراقب بودجه خود باشید و صرفاً به خاطر خرج کردن، بیش از حد خرج نکنید.

اشتباه شماره 5: قانع شدن برای اقلام عمومی

اگر اولین آپارتمان شما اجاره ای است، ممکن است متوجه شوید که گذاشتن مهر خود روی آن دشوار است. بسیاری از واحدهای اجاره ای محدودیت هایی در مورد نوع تغییراتی دارند که می توانید ایجاد کنید و در نتیجه، بسیاری از افراد به روشی که واقعاً دوست دارند تزئین نمی کنند. خوشبختانه، تعدادی از کارها وجود دارد که هنوز هم می توانید انجام دهید تا یک واحد اجاره ای را به روشی غیردائمی از آن خود کنید. در صورت امکان، پنجره های موجود، وسایل روشنایی و سخت افزار را تغییر دهید. با کاغذ دیواری قابل جابجایی تزئین کنید که اثری از خود برجای نگذارد یا اگر صاحبخانه شما موافقت کرد، تمام دیوارها، تزئینات و درها را رنگ کنید. نیازی به زندگی در یک آپارتمان معمولی و بدون سبک نیست، صرفاً به این دلیل که اجاره ای است.

در متن بالا اشتباهات رایجی که ممکن است در چیدمان و خرید لوازم اولین آپارتمان خود مرتکب آن شوید را بر شمردیم. با بهره گیری از ان موارد سعی کنید بهترین انتخاب را داشته باشید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید